KOBİ Dönüşüm Platformu

Hiç bir kimsenin benimle konuşmadan, benim işimi benden daha iyi bileceğini düşünmezdim. Sadece doldurduğum bir formdan benim şirketimi analiz edip, bana yazdığınız raporla beni çok şaşırttınız. Rapor böyleyse hizmet nasıldır? İlk fırsatta çalışalım lütfen.

-ARDEN SİGORTA

Yönetmek “Ölçmek”miş çok iyi anladım. Yazılım, danışmanlık hizmetleri ile sanki uygulamalı MBA eğitimi alıyor gibiyim. Motivasyonum çok arttı. Teşekkürler KobiPirin. Bunu GKD ve İMO üyelerine de yapsak süper olur.

-İZKON MÜHENDİSLİK

Yazdığınız rapor çok etkileyiciydi. Tespitler ve çözüm önerileri de öyle. Hizmet almadan ücretsiz bu kadar şey nasıl sunulur? Çok iyi bir yol haritamız oldu. Teşekkürler KOTO ve KobiPirin. Ne zaman başlıyoruz?

-ŞANLI DEKOR

Geri bildirim raporu çok profesyonel. Hem akademik hem de anlaşılır. İyi yazılımcı olduğunuzu biliyordum ama bu yönünüzü de çok beğendim.

-EMPİ ÇEVRE

Yıllardır Kocaeli Ticaret Odası’na gidip geliyoruz, ilk defa böyle bir projesi oldu odanın. Sedat Bey başta size ve KOTO’ya teşekkür ederiz. Biz atlamışız, daha erken başvurmalıymışız. Her insan gibi şirketlerin de checkup yaptırması, bakım ve revizyon görmesi şart. KobiPirin bu anlamda çok önemli bir proje. Bizi de çok iyi anlıyorsunuz, tecrübeniz de bunu yansıtıyor. Projedeki paydaş kadronuz da çok kuvvetli. Çok teşekkür ederiz.

-ESKAR Grup
Menu