KOBİ Dönüşüm Platformu

Gözünüzü Gelecekte, Ayağınızı Pedal Üzerinde Tutun


Ufukta çok fazla değişiklik ve belirsizlik bizi bekliyor. Bu “Yeni Normal” dönem “Değişim” değil “Dönüşüm” kavramı üzerine düşünülecek ve aksiyonlar alınacak yeni bir duruma hazırlanmamız gerektiğini söylüyor bize.
Eğer duyabiliyor veya anlayabiliyorsak. Bu dönüşümde şirketiniz hızlanmaya hazırlarken, kendi sağlığınıza da özellikle dikkat ederken şirketinizin sağlığını nasıl dengeliyorsunuz? Bu konuda neler yapıyorsunuz?
Buradan müşterimiz olan/olmayan tüm iş sahiplerine, patronlara, genel müdürlere, birim/departman yöneticilerine, özellikle ik yöneticilerine seslenmek istiyoruz:

Bugün sadece sizin gibi liderlere yardımcı olmakla kalmayıp, şirketinizi geleceğe taşıma, kalıcı bir yapı kurma ve sonraki nesle kurumsal bir yapı bırakmanıza yardımcı olmak bir Dönüşüm Rehberliği Kiti hazırladık.
Böylece “Yeni Normal” dönemde daha güçlü olabiliriz, bu geçiş (VUCA) dönemini KobiPirin & Job Analytics ürün ve hizmetlerimizle en iyi şekilde geçirebilirsiniz.


kobipirin.com.tr

jan.ysm.com.tr

www.ysm.com.t/

KOBİ İşletmeleri için Büyük İşbirliği Projesi

2009 yılında başladığımız KobiPirin özellikle KOBİ işletmelerinin İş Geliştirme Platformu olarak bu “dönüşüm kiti” teknolojik, mali ve danışmanlık konularında çalışmaktadır.

Bu dönüşüm kitinden yararlanmak için KobiPirin Ücretsiz Başvuru Formumuzu doldurunuz.

Firma yetkilinizle yapılacak (telefon/online) görüşme ile firmanızın KobiPirin Check-Up’ı yapılacak olup, tavsiyeler ve çözümler, KobiPirin Reçetesi, Dönüşüm Yol Haritası bir Dönüşüm Kiti olarak sunulacak. Dönüşüm Kiti 2 ana yapılandırma başlığı içermektedir:

· Kurumsal Dönüşüm ve Yapılandırma
· Dijital Dönüşüm ve Yapılandırma

Şirket hedefleriniz ve uzun zamandır hayal ettiğiniz Kurumsal Performansınız için başta lider olarak kendinizi ve sonra da yönettiğiniz şirketi dönüştürün:
Kriz sırasında ne olduğunuzdan en iyi şekilde yararlanın ve kuruluşunuzu “Yeni Normal” dönemde başarılı olacak şekilde uyarlayın.
KobiPirin olarak biz de bu süreçte yol arkadaşınız olalım.

YSM Yazılım (www.ysm.com.tr) ile yapmış olduğumuz İş Mimarisinin Geleceği Platformu Job Analytics (jan.ysm.com.tr) iş birliği ve proje ortaklığı sayesinde KobiPirin Hizmet Sağlayıcı Paydaşları (HSP) ile;

· Gelecekteki işgücünüzü şekillendirin
   Gelecekte başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız becerileri belirleyin ve ekibinizi, ellerinden gelenin en iyisini yapmak için yoğun, hazırlıklı ve donanımlı halde çalışmaya devam ettirin.
· Liderlerinizi geleceğe hazırlayın
   Kendinizi belirsiz (VUCA dönemindeki) bir iş dünyasında gelişmek için ihtiyaç duyduğunuz liderlikle kuşatın ve sadece hayatta kalmak için (survivor modda) değil, aynı zamanda başarılı olmak için sağlam liderlik ve yönetim sistemleri inşa ederek şirketinizi geleceğe, sizden sonraki nesillere hazırlayın.

Kurumsallaşmanın ilk adımı Job Analytics ile hayalinizdeki şirketin temellerini KobiPirin kobi ve proje uzmanlığı ile birlikte atalım, teknoloji, finans ve yönetim başlıklarında sizi ve şirketinizi yeniden yapılandıralım:

· Yazılım & Dijital Servisler,
· Metodolojiler, Sistemler & Teknikler,
· Koçluk, Mentorluk, Danışmanlık

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle işinizi yeniden formatlayalım, tasarlayalım, Amerikalıların tabiriyle Pivot’layalım.
2020 sonuna kadar uygulayacağımız minimum 6 aylık bir Dönüşüm Programı ile işinizi birlikte yapılandırıp, birlikte geliştirelim.
KobiPirin ve Job Analytics ailesine sizi de bekliyoruz.

Sedat YAZICI
Seri Girişimci, Mentor, Danışman, ÜSİ Gönüllüsü
ArtWinNet, YSM, PİR, KobiPirin, Job Analytics Kurucusu

Menu